פורום סחר וייבוא מסין

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
17:49

תופרות בסין

שלום אייל,

מקווה שתוכל לעזור -
אני מעצבת בגדים וכרגע מעסיקה 2 תופרות. אני מקבלת דרישה לעוד ועוד עבודות ואזדקק לעוד 2 תופרות לפחות. האם היית ממליץ והאם זה בכלל אפשרי להעסיק תופרות בסין כאני אסע לשם כל כמה חודשים. עד כמה שאתה יודע זה בכלל אפשרי?
עבודות תפירה בסין ‏(אייל קולברג)
08:09

עבודות תפירה בסין

מיכל שלום,
על מנת לענות תשובה מלומדת אני אצטרך פרטים נוספים כגון האם את רוצה להעסיק תופרות בעצמך, או כקבלן משנה?, האם מדובר בעבודה קבועה או שמדובר בעונתיות? ועוד.
אם לענות לשאלתך בפשטות אז ניתן בהחלט להעסיק תופרות בסין. לשאלתך האם אני ממליץ על כך אז תשובתי - בהעדר נתונים נוספים, ובהנחה שאת מתכוונת להעסיקן בעצמך - היא לא. הנימוק הוא שהפרוצדורה של להעסיק עובדים בסין אפשרית אך לא פשוטה. נוח הרבה יותר להפנות את עבודתך למפעל תפירה אשר יהיה קבלן משנה שלך. בצורה כזאת גם תקבלי שירות נוח, מספר גדול יותר של תופרות וגם תחסכי זמן יקר וכסף רב בניהול אופרציה משלך בסין. לגבי האפשרות של להגיע לסין מספר פעמים בשנה עלייך לבדוק האם העלות כלכלית מבחינתך. כלומר האם החסכון כתוצאה מהעברת הייצור לסין גדול יותר מעלות הנסיעה כל מספר חודשים. במידה ותצטרכי הסבר נוסף תוכלי לפנות אלי באופן פרטי ואתן לך ייעוץ ללא תשלום. בכל מקרה הרבה בהצלחה!
לראש הפורום >

מידע על יבוא ויצוא - ייעוץ ושירותים