פורום סחר וייבוא מסין

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
חדש בתחום ‏(עידן )
17:40

חדש בתחום

שלום קוראים לי עידן ואני רוצה לייבא לארץ חומרי קרמיקה לחדרי אמבטיה, שירותים ומטבחים אולי. יש כמה חנויות שמבדיקה באינטרנט יש בהם מוצרים שאני רוצה לקנות ולהביא לארץ. אני רוצה לנסוע לסין לאותם חנויות לבדוק את החומרים ואז אולי להתחיל במשלוחים לארץ אבל לפני שאני מתחיל אני רוצה לדעת אם אני צריך להשיג אישורים מכל מיני מקומות - אז ממי וגם אם אחרי שיהיו לי כל האישורים אני באמת אוכל פשוט להגיע לשם ולהתחיל לשלוח לארץ את הסחורה באופן פשוט או שיש עוד דברים שאני צריך להתכונן אליהם? כפי שאתה מבין אני חדש מאוד בתחום. תודה
ייבוא חומרי בניין מסין ‏(אייל קולברג)
18:29

ייבוא חומרי בניין מסין

עידן שלום, לא ברור משאלתך האם הנך מעוניין להביא עבור עצמך לצורך בניית בית או האם הנך רוצה להקים עסק לייבוא ומכירת מוצרי בניין? בכל מקרה אני מציע לך להיפגש עם משרד מתמחה בנושא (כדוגמת סינדרלה סחר בינלאומי) ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים לרצונך. באופן כללי עלייך לבדוק איזה מוצרים נדרשים לתו תקן ואז לוודא שיש ליצרו ו/או לחנות את כל האישורים הנדרשים. ובמידה והנך מעוניין לייבא כעסק עלייך לבדוק שהמפעלים מולם תעבוד יהיו מספיק מקצועיים ומשתפי פעולה בכדי שהייבוא יהיה פשוט ככל הניתן וכדי שתקבל את אשר הנך מזמין.
בכל מקרה אני מייעץ לך להתחיל בפנייה למשרד המתמחה בסחר מול סין כשלב ראשון.
הרבה בהצלחה!
17:13

תודה על התשובה

רוצה להתחיל כעסק ייבוא.
ייבוא מסין ‏(אייל קולברג)
17:33

ייבוא מסין

עידן שלום,
אשמח אם תוכל לצור קשר דרך המייל eyal@cinderella.co.il
או דרך הנייד 050-7247933
לראש הפורום >

מידע על יבוא ויצוא - ייעוץ ושירותים