פורום סחר וייבוא מסין

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
03:02

ייבוא בגדים

הי, אני מעוניינת לפתוח עסק קטן של ייבוא בגדי נשים למגזר הדתי. השאלה היא איך מתחילים? הבנתי שצריך ליצור קשר עם ספקים אבל איך אני מגיעה אליהם?
ייבוא בגדים מסין ‏(אייל קולברג)
11:01

ייבוא בגדים מסין

יעל שלום רב, בהחלט ישנם אתרים רבים דרכם ניתן להזמין כמות קטנה של בגדים מסין. התהליך הינו די פשוט בהזמנה וגם בתשלום. אולם עצתי היא שלא להזמין בגדים עבור מכירה קמעונאית דרך האינטרנט, וממספר סיבות. דבר ראשון אינך יכולה לבדוק את איכות המוצר, אינך יכולה לראות בדיוק מה את קונה, לעיתים מה שהזמנת הוא לא מה שתקבלי וישנם מקרים - אמנם נדירים - שבהם הספק עלול לקחת את כספך ולהעלם. שוב, בהחלט קיימים אתרים מהימנים שנותנים שירות טוב ואמין אך כדאי בהזמנה ראשונה לפחות, להזמין פריטים מועטים ובכמויות קטנות על מנת לבדוק את הספק. כמובן שקיים יתרון בכך שתטוסי בעצמך ואז תוכלי לראות ולבדוק את מה שאת קונה וגם להכיר את הספק יותר טוב, אך מכיוון שאמרת שהפריטים מיועדים לחנות קטנה עליך לבדוק אם נסיעה כזאת הינה כדאית מבחינה כלכלית.
לספקים ניתן להגיע דרך אתר Alibaba אך זה עלול להיות מסוכן מכיוון שאינך יודעת מול מי את עובדת וישנם מקרים רבים של נוכלות. תנסי בהתחלה לעבוד דרך משרדים של תאתרי ספקים מקצועיים כדוגמת www.cinderella.co.il ומשרד כזה יוכל לוודא כי לא גונבים את כספך ויוכל לעזור לך למצוא את הספקים המתאימים ביותר עבורך.
בכל מקרה הרבה בהצלחה!
לראש הפורום >

מידע על יבוא ויצוא - ייעוץ ושירותים