פורום אופטומטריה - משקפי ראייה ושמש ועדשות מגע

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
18:06

עדשת אסילור קומפורט

הזמנתי עדשת אסילור קומפורט ניו אדישין ליטוש אחורי. ראיתי על העטיפה של העדשה כי רשום comfort sh. הלכתי לחנות אחרת ואמרו לי שזה לא ניו אדישין והוא הראה לי מעטפה אחרת עליה רשום comfort ne 1.6 TG.
האם תוכלי לומר לי אם מצויין רק comfort sh ללא המילה ne, האם מדובר בניו אדישין או לא?
כל זה אני שואל כי אני רואה במשקפיים המולטיפוקל רק בנקודה אחת מאוד מצומצמת בראיה לקרוב ואני נאלץ להפנות את כל הראש בשביל לקרוא את כל השורה, ואז המרחב מתעוות. מלחתחילה הזמנתי ne כי נאמר לי שתעלת הראיה הנה רחבה ואלו קיבלתי תעלה מצומצמת ביותר.
תודה
קומפורט ‏(דנה גוטהילף-נזרי)
10:13

קומפורט

שלום אבי. עדשות קומפורט NEמלוטשות שליטוש דו-צדדי ולא אחורי. SH הוא סימון לעדשה בה תעלת שינוי המרשם קצרה ולא "רגילה". עליך לבדוק את לתלונתך אצל האופטומטריסט שבדק אותך ללא קשר לסוג העדשה. התלונה יכולה לנבוע ממספר גורמים וניתן לטפל בה עפ"י רוב. בכל אופן תוכל לבקש תעודה מקורית של העדשות שרכשת. חברת אסילור מוציאה "תעודת זהות" לכל עדשה, כך תוכל לוודא מה קיבלת. דנה.
לראש הפורום >

מידע על אופטומטריסטים