פורום אביזרי רכב

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
09:38

השכרת רכב לחו"ל

אני מחפש חברה טובה שמשכירה רכבים לחו"ל. אפשר לקבל כאן המלצות על חברה שאפשר להשכיר ממנה רכב לחו"ל?
12:01

תשובה: השכרת רכב חו"ל

היי משה,
יש חברות בינלאומיות כמו אוויס ובאדג'ט. על חברות כאלו אתה יכול לסמוך (בד"כ :) ) גם בחו"ל.
למה בד"כ? ‏(משה)
09:22

למה בד"כ?

שאלתי בעוד מקומות ואמרו לי גם על אוויס ועוד חברות.
והם גם אמרו על אלבר, הבנתי שהיא מקושרת לחברה בשם טריפטי, ועל פי התגובות שלהם לגבי החברה הזאת, אז התגובות חיוביות וטובות מאוד. מכיר? יודע משהו על זה?
תשובה: ‏(ניר זריפי)
09:34

תשובה:

משה, הבד"כ היה בחיוך.
אכן מכיר את חברת טריפטי- חברה בינלאומית, שאגב עובדת גם בישראל http://www.thrifty.co.il/
אני אומר- לך עם חברה בינלאומית כדוגמאת אלו שציינתי בתגובה הקודמת וכאן ושיהיה בהצלחה.
השכרת רכב ‏(איריס שלב)
10:03

השכרת רכב

החברות שניר ציין נחשבות טובות, לי באופן אישי היתה חוויה לא טובה עם אוויס אז אני לא ממליצה. לשאלתך, אלבר באמת גם משכירה רכבים בחו"ל, היא הזכיינית של טריפטי בארץ. טריפטי חברה שנחשבת מצויינת. לדעתי פשוט תעשו סקר שוק (תתקשרו לאלבר ולשאר החברות) ותראו מי נותן את המחירים הכי אטרקטיביים.
תודה לכם ‏(משה)
08:13

תודה לכם

ניר - תודה על התשובה
ואיריס אבדוק את העניין הזה, בהחלט אתקשר לשם ואשאל יותר שאלות.
תשובה ‏(ניר זריפי)
08:35

תשובה

תהנה ואל תשכח להביא שוקולדים כשאתה חוזר :)
לראש הפורום >

מידע על אביזרים לרכב